Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Sukcesy naszej Kancelarii i sukcesy Ukrainy

Andrii Popko03 stycznia 2019Komentarze (0)

Drogi Czytelniku!

Pierwszy w tym roku wpis zacznę od wydarzeń z roku ubiegłego, który był naprawdę interesujący, jeśli chodzi o nowe znajomości, spotkania, udział w różnych konferencjach i forach.

PLP Law Group

Najważniejsze, że nasza promocja Ukrainy za granicą, zwłaszcza wśród polskiego biznesu, owocuje realizacją niezwykle ciekawych projektów. I takim najlepszym potwierdzeniem jest to, iż w końcu 2018 roku dzięki naszemu wsparciu na Ukrainę weszły jeszcze dwie polskie firmy: Sacmi Polska i HR Quality Polska!!!

Wsparcie prawne dla Sacmi Polska obejmowało opracowanie niezbędnej dokumentacji, koordynację wejścia przedstawicielstwa na rynek ukraiński, rejestrację przedstawicielstwa w Ministerstwie gospodarki i rozwoju, przygotowanie regulaminu i umów przedstawicielstwa z uwzględnieniem jej indywidualnego charakteru oraz udzielenie konsultacji dot. działalności przedstawicielstwa na Ukrainie.

W ramach kolejnego projektu towarzyszyliśmy sprzedaży ukraińskiej agencji zatrudnienia na rzecz HR Quality Polska. Udzieliliśmy kompleksowej obsługi z prawa korporacyjnego, zwłaszcza nabycia 100% udziałów spółki ukraińskiej, zmiany nazwy spółki, kompleksowych konsultacji z opodatkowania i księgowości, tłumaczeniu dokumentów oraz sporządzeniu umowy dla uruchomienia działalności agencji, w tym z dyrektorem i pracownikami agencji.

Jestem pewien, iż 2019 będzie jeszcze bardziej udany i pomyślny dla przyszłych polskich inwestorów na Ukrainie!!!

A korzystając z okazji, Drogi Czytelniku, życzę Ci wszystkiego dobrego i samych sukcesów w Nowym Roku!

***

Poczytaj:

***

Zdjęcie: rawpixel

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: