Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Podatki (na Ukrainie) i przekształcenie w spółkę z o.o.

Andrii Popko07 grudnia 2018Komentarze (0)

Mój blog ma już niemal dwa lata. Wiele się od momentu jego powstania zmieniło. Zmieniło na lepsze. Nie tylko w naszym otoczeniu gospodarczym i prawnym, ale także w mojej kancelarii PLP Law Group (niedawno na przykład powstała nasza nowa strona www >>).

Od samego początku istnienia bloga niektóre z artykułów są czytane częściej niż inne. Dotyczy to w szczególności tematów podatków na Ukrainie. Najczęściej czytane są bowiem artykuły:

Skoro podatki na Ukrainie są najbardziej poszukiwanymi informacjami w moim blogu, to może napiszę na ten temat jeszcze jakiś artykuł za jakiś czas. Jeśli masz do mnie jakieś pytania w zakresie opodatkowania firmy w moim kraju, napisz do mnie (dane znajdziesz w zakładce Kontakt).

A skoro już mowa o podatkach, to chcę Ci polecić bardzo interesujący blog podatkowy pana mec. Wojciecha Pietrasiewicza pt.: Kulturalnie o podatkach. Pan Pietrasiewicz jest doradcą podatkowym z długoletnim i bogatym doświadczeniem. W swoim blogu wyjaśnia kwestie opodatkowania placówek kultury: teatrów, kin, muzeów, itp. Bardzo ciekawa tematyka.

Inny blog, który powinieneś poznać to blog pana mec. Marcina Bartyńskiego. Blog, w którym opisuje on kwestie przekształcenia działalności gospodarczej w spółkę z o.o. Zachęcam do odwiedzin.

Do usłyszenia!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: