Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

2020 Best Lawyers in Ukraine

Andrii Popko27 maja 20192 komentarze

Bardzo miło mi jest przekazać Ci tą wiadomość: otóż po raz drugi w historii zostałem uznany za jednego z najlepszych prawników na Ukrainie w praktyce prawa korporacyjnego (prawa handlowego)!

Międzynarodowy ranking 2020 Best Lawyers in Ukraine tworzony jest na podstawie oceny ekspertów i określa czołowych prawników w ponad 70 krajach świata w oparciu o kryteria krajowe/regionalne i praktyki prawne.

Obecny sukces jest nie tylko wyróżnieniem dla mnie osobiście, ale też dla całego zespołu kancelarii PLP Law Group, z którym mam przyjemność i zaszczyt współpracować. Bardzo dziękuję wszystkim swoim współpracownikom!

Możesz zajrzeć do źródeł tutaj:

Andrij Popko
partner

est Lawyers in Ukraine

 

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Andrzej Filipowicz 27 maja, 2019 o 15:40

Panie Mecenasie,
Serdecznie gratuluję wyróżnienia. Od dłuższego czasu czytam Pańskie świetne komentarze dotyczące zmian ukraińskiego prawa gospodarczego. Życzę wielu takich wyróżnień w przyszłośći.
Pozdrawiam,
Andrzej Filipowicz

Odpowiedz

Andrii Popko 28 maja, 2019 o 10:25

Panie Andrzeju,
bardzo dziękuję za gratulacje. Prawdziwym wyróżnieniem jest to, że mój blog może pochwalić się tak żywą popularnością wśród czytelników.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: