Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Seminarium – „JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W KONTAKTACH GOSPODARCZYCH Z UKRAINĄ”

Andrii Popko05 kwietnia 2018Komentarze (0)

Jak założyć firmę na Ukrainie Andrii PopkoDrodzy Czytelnicy,

Dziękuję wszystkim za zaangażowanie i komentarze TUTAJ, które świadczą o zainteresowaniu do tematu przedsięwzięcia. Z podobną inicjatywą wystąpiła Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH),  dzięki której zostałem zaproszony jako prelegent seminarium JAK OSIĄGNĄĆ SUKCES W KONTAKTACH GOSPODARCZYCH Z UKRAINĄ, 16 kwietnia 2018 r. w Warszawie.

W ramach programu przedstawię Wam najważniejsze aspekty rejestracji i prowadzenia biznesu na Ukrainie:

  • w jakim momencie rejestrować podmiot,
  • jaką formę prawną wybrać,
  • oprócz tego doradzę z podatkami i księgowością.

W związku z uczestnictwem w tym seminarium, muszę zrezygnować z wcześnie zaplanowanej daty 24 maja! Gorąco zapraszam do rejestracji pod linkiem https://www.paih.gov.pl/20180416/seminarium_PAIH_Ukraina

Zgłoszenia przyjmowane są do 12.04.2018 r., ilość miejsc ograniczona. Więcej informacji po kliknięciu w obrazek (PDF):

Firma na Ukrainie

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: