Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Pierwsza rocznica BLOGA!

Andrii Popko21 lutego 20184 komentarze

Andrij Popko - PLPDziś jest pierwsza rocznica mojego bloga! W dniu 21 lutego 2017 r. opublikowałem pierwszy post pt.: Biznes na Ukrainie.

Uważam, że pomysł na skupienia się wokół tematu założenia biznesu na Ukrainie był strzałem w dziesiątkę, a może nawet z setkę! Chociaż… na samym początku miałem kilka wątpliwości. Po pierwsze bałem się, że tematyka prawna innego kraju może okazać się trochę nudna, a posty mogą nieoczekiwanie przekształcić się w mało zrozumiałe traktaty. Na szczęście, jak się okazało, tak się nie stało i nie zanudziłem rosnącej liczby swoich Czytelników! Po drugie, dwie kategorie „biznes” – „polityka” na Ukrainie są nadal przeplątane. Pisząc o biznesie i zmianach w ustawodawstwie starałem się nie zaczepiać tematów politycznych, co czasami, uwierz mi, nie było łatwe.

Zacząłem od podstaw – form prawnych, prawa inwestycyjnego i korporacyjnego, w którym się specjalizuję.

Bez wątpienia kluczowym słowem w moim blogu jest słowo „ZMIANY”, które w ciągu ostatnich lat ogarnęło wszystkie sfery ukraińskiego życia, w tym ustawodawczą. W ciągu ostatnich lat na Ukrainie zaszło dużo zmian, które żywo interesują polskich Czytelników-przedsiębiorców, m. in. najbardziej poczytnym postem w tym momencie jest uchwalenie ustawy O spółkach z ograniczoną i dodatkową odpowiedzialnością.

Przyznam, że z przyjemnością czytam e-maile Czytelników z konkretnymi pytaniami i chęcią do działania. Proszę Was o więcej!

Na pewno nadal będę zaznajamiał Was, moich Czytelników, z Ukrainą-biznesową, Ukrainą-przedsiębiorczą, która po tak trudnych przeżyciach porusza się w kierunku ZMIAN!

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 4 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Przemysław 21 lutego, 2018 o 10:02

Wszystkiego najlepszego!

Odpowiedz

Andrii 22 lutego, 2018 o 08:24

Dziękuje_ Panie Przemysławie!

Odpowiedz

Adam Knopik | Rejestracja firmy w Niemczech 21 lutego, 2018 o 10:41

Serdecznie gratuluję ciekawego bloga, życzę dalszego dynamicznego rozwoju i kolejnych rocznic!!! 🙂

Odpowiedz

Andrii 22 lutego, 2018 o 08:30

Bardzo dziękuję_ Panie Adamie!

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: