Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Elsta Elektroika Ukraina jest spółką zależną od polskiej firmy Elsta Elektronika, która teraz będzie świadczyć swoje usługi na Ukrainie.

Andrii Popko30 lipca 20202 komentarze

Z przyjemnością informujemy, że nawet w tym niezwykle trudnym dla biznesu okresie, przy wsparciu PLP Kancelarii Prawnej, w ukraińskim biznesie pojawiła się kolejna polska firma.

Elsta Elektronika https://elsta.tech/ działa na polskim rynku od 1988 roku. Firma jest producentem specjalistycznych urządzeń i systemów elektronicznych dla górnictwa i przemysłu. Od ponad 20 lat rozwiązania technologiczne Elsta Elektronika są stosowane w Polsce, Unii Europejskiej, Rosji, Chinach i Ameryce Południowej. Elsta Elektronika specjalizuje się w projektowaniu urządzeń elektronicznych i systemów monitoringu, diagnostyce i sterowaniu maszyn i urządzeń przemysłowych.

Elsta Elektronika Ukraina planuje jak najszybciej stworzyć rozległą sieć serwisową na Ukrainie oraz nawiązać bezpośredni import sprzętu na rynek energetyczny Ukrainy.

Po zarejestrowaniu firmy Kancelaria PLP kontynuuje współpracę z Elsta Elektronika Ukraina w ramach świadczenia kompleksowych usług prawnych i księgowych.

Serdecznie dziękujemy firmie Elsta Elektronika w osobie Pana Marcina Szczurkowskiego za zaufanie do naszej Kancelarii. Od całego serca życzymy Elsta Elektronika Ukraina Sp. z o.o.  realizacji wszystkich zaplanowanych projektów, wdzięcznych Klientom i owocnej pracy w ukraińskiej przestrzeni biznesowej.

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 2 komentarze… przeczytaj je poniżej albo dodaj swój }

Elisabetta Skipper Queridas 23 sierpnia, 2020 o 13:38

Ich habe Ihren Artikel mit Interesse gelesen. Elisabetta Skipper Queridas

Odpowiedz

Andrij 25 sierpnia, 2020 o 09:43

Dzień dobry
Danke.

Odpowiedz

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: