Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Firma prawnicza PLP Law Group towarzyszyła wejściu na ukraiński rynek polskiego producenta urządzeń energetyki słonecznej

Andrii Popko29 sierpnia 2017Komentarze (0)

Miło mi poinformować, że moja kancelaria PLP Law Group z powodzeniem zrealizowała projekt wejścia na ukraiński rynek polskiej firmy Hanplast, produkującej panele fotowoltaiczne i urządzenia energii słonecznej.

W ramach wsparcia prawnego nasi prawnicy opracowali statut firmy, uwzględniając jej charakter indywidualny oraz element polskiego systemu ładu korporacyjnego, świadczyli usługi rejestracyjne firmy Hanplast Solar Ukraina, w celu usprawnienia relacji między założycielami spółki, opracowali projekt umowy korporacyjnej, w ramach prawa pracy udzielili konsultacji w sprawie uregulowania stosunku pracy w firmie, a także zaczęli procedurę ochrony marki handlowej Hanplast w Ukrianie.

Zakłady produkcyjne Hanplast znajdują się w Bydgoszczy. Firma działa od 1993 roku i przez ponad 20 lat umocniła swoją pozycję lidera w branży produkowania plastiku i już od dawna zajmuje się produkcją paneli fotowoltaicznych z wykorzystaniem innowacyjnych technologii i standardów światowych.

Pytaniami korporacyjnymi zajmował się prawnik – specjalista ds. prawa korporacyjnego Andrii Łozko. Ogólne nadzorowanie projektu wejścia Hanplast na rynek Ukrainy miało miejsce pod moim nadzorem.

*****

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: