Andrii Popko

prawnik

Jestem jedynym partnerem i dyrektorem kancelarii PLP Kancelaria Prawna, która działa pod ogólną marką PLP Law Group. Specjalizuję się głównie w prawie korporacyjnym i handlowym. Jestem przewodniczącym Komitetu ds. Celnych i Podatkowych Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej. Jestem członkiem Ukraińskiej Izby Adwokackiej.
[Więcej >>>]

Warsztaty pt.: „Kierunek Ukraina”

Andrii Popko11 października 2019Komentarze (0)

Spółka handlowa na UkrainieDrodzy Przyjaciele,

Chciałbym poinformować, że 17 października 2019 r. w Warszawie odbędą się warsztaty pt.: Kierunek Ukraina.

Przedsięwzięcie to, które jest adresowane do przedsiębiorców z Polski i Ukrainy, zostało zorganizowane przez Polsko-Ukraińską izbę Gospodarczą wraz z Bankiem Gospodarstwa Krajowego.

W czasie warsztatów w dyskusji wezmą udział przedstawiciele Ambasady Ukrainy, Polsko-Ukraińskiej izby Gospodarczej, PAIH, MPiT, banków i kancelarii prawnych.

Ja także wybieram się do Warszawy i wezmę udział w tych warsztatach. Będzie mi miło spotkać się z Państwem przy kawie i porozmawiać o perspektywach prowadzenia biznesu na Ukrainie w siedzibie Banku Gospodarstwa Krajowego przy Al. Jerozolimskich 7.

I najważniejsze, dla udziału w warsztatach trzeba wysłać pismo z prośba o rejestrację  na adres  dbt@bgk.pl  do 15 października.

Więcej informacji jest na stronie Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej >>

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 67 2097949e-mail: apopko@plplawgroup.com

{ 0 komentarze… dodaj teraz swój }

Dodaj komentarz

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem apopko@plplawgroup.com.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Poprzedni wpis:

Następny wpis: