Andrii Popko

prawnik

Jestem Starszym Partnerem ukraińskej kancelarii prawnej PLP Law Group.
Na co dzień zajmuję się prawem korporacyjnym, w tym M&A, prawem inwestycyjnym, rynkiem kapitałowym, prywatyzacją oraz prawem handlowym.
[Więcej >>>]

Przy kawie o biznesie – Biznes w Polsce i na Wschodzie

Andrii Popko13 września 2017Komentarze (0)

Z radością informuję swoich Czytelników o moim udziale na Konferencji Przy kawie o biznesie – Biznes w Polsce i na Wschodzie, która będzie miała miejsce 30 września w godzinach 9:30 – 13:30 w łódzkim Business Linku, przy ul. Narutowicza 34.

Podczas Konferencji opowiem o tym, co powinien zrobić Polak, aby otworzyć małą firmę na Ukrainie.

Planowane są dwa bloki tematyczne, poświęcone szeroko rozumianej działalności gospodarczej w Polsce i na Wschodzie. Będzie także możliwość konsultacji ze specjalistami. Całe spotkanie będzie tłumaczone na język rosyjski, ukraiński i polski, ponieważ pojawią się inni goście ze Wschodu.

Wstęp na Konferencję jest bezpłatny, ale ilość miejsc ograniczona i o uczestnictwie decyduje kolejność zapisów.

Po spotkaniu oragnizatorzy zapraszają na część nieoficjalną – after party. 

Wszystkie pozostałe informacje organizacyjne znajdziesz na stronie wydarzenia na Facebooku w TYM miejscu.

Serdecznie zapraszam!

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: