Andrii Popko

prawnik

Jestem Starszym Partnerem ukraińskej kancelarii prawnej PLP Law Group.
Na co dzień zajmuję się prawem korporacyjnym, w tym M&A, prawem inwestycyjnym, rynkiem kapitałowym, prywatyzacją oraz prawem handlowym.
[Więcej >>>]

Jaki blog prawniczy jeszcze warto czytać?

Andrii Popko04 grudnia 2018Komentarze (0)

Na co dzień piszę o prawie na Ukrainie. Pomagam Ci i wyjaśniam zagadnienia zmieniającego się stanu prawnego na Ukrainie i ukraińskiej gospodarki. Wszystko to napawa dużym optymizmem i pozwala spojrzeć w przyszłość ze względnym spokojem.

Sam jednakże dużo czytam. Czytam też o tym, co piszą polscy prawnicy na swoich blogach. Wiele z nich znajdziesz na portalu LexMonitor.pl Tam zawsze przeczytasz o najświeższych zmianach i poznasz najbardziej wiarygodne opinie dotyczące polskiego prawa.

Oczywiście najbardziej interesuje mnie prawo korporacyjne – polskie prawo dotyczące spółek. Najczęściej czytam blogi dotyczące spółek z o.o., ale też zaglądam do blogów opisujących inne formy prowadzenia działalności gospodarczej.

Jednym z nich jest blog radcy prawnego pana mecenasa Zbigniewa Korsaka o tytule Spółka Komandytowa. Pan Mecenas pisze w nim w swoim charakterystycznym stylu o tym, jak założyć, prowadzić i rozwijać ten rodzaj spółki. Szczerze polecam Ci choćby krótką wycieczkę na tego bloga. Być może znajdziesz tam informacje, które Cię zainteresują.

Pan Zbigniew Korsak prowadzi także jeszcze jeden blog – o Spółce Jawnej. Tutaj zaglądam znacznie rzadziej, ale także zapraszam Cię do jego lektury 🙂

*****

Blog prawniczy

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 44 3777361e-mail: info@plp.kiev.ua

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: