Andrii Popko

prawnik

Jestem Starszym Partnerem ukraińskej kancelarii prawnej PLP Law Group.
Na co dzień zajmuję się prawem korporacyjnym, w tym M&A, prawem inwestycyjnym, rynkiem kapitałowym, prywatyzacją oraz prawem handlowym.
[Więcej >>>]

Best Lawyers – Uznanie naszej Kancelarii w praktyce prawa korporacyjnego

Andrii Popko21 czerwca 2018Komentarze (0)

Andrij PopkoUznanie naszej Kancelarii w praktyce prawa korporacyjnego i trochę dla mnie osobiście 😉 wyniki rankingu The Best Lawyers in Ukraine 2019!

Międzynarodowa agencja rankingowa Best Lawyers wybrała  najlepszych prawników na podstawie sondażu The Best Lawyers in Ukraine 2019! W wyniku głosowania do top-list rankingu z praktyki prawa korporacyjnego wszedł Andrii Popko – Partner PLP Law Group! https://www.bestlawyers.com/Search?query=Andrii%20Popko

Ranking Best Lawyers istnieje od 1983 roku, z kolei od 2006 roku ma status międzynarodowego. Dostać się do rankingu nie jest łatwo, ponieważ prawnik nie może sam się nominować ani głosować, ocena każdego kandydata jest szacowana przez ekspertów, znanych prawników – zwycięzców ubiegłych lat. Nominowany zostaje na liście tylko wtedy, gdy w trakcie głosowania dostaje wystarczającą ilość głosów.

Andrij Popko

Jeżeli chcesz skorzystać z pomocy prawnej, zapraszam Cię do kontaktu:

tel.: +380 44 3777361e-mail: info@plp.kiev.ua

{ 0 comments… add one now }

Leave a Comment

Wyrażając swoją opinię w powyższym formularzu wyrażasz zgodę na przetwarzanie przez PLP Law Group Twoich danych osobowych w celach ekspozycji treści komentarza zgodnie z zasadami ochrony danych osobowych wyrażonymi w Polityce Prywatności

Administratorem danych osobowych jest PLP Law Group z siedzibą w Kijowie.

Kontakt z Administratorem jest możliwy pod adresem info@plp.kiev.ua.

Pozostałe informacje dotyczące ochrony Twoich danych osobowych w tym w szczególności prawo dostępu, aktualizacji tych danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu na dalsze ich przetwarzanie znajdują się w tutejszej Polityce Prywatności. W sprawach spornych przysługuje Tobie prawo wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych.

Previous post:

Next post: